Twoje konto nie zostało potwierdzone - możesz grać, ale jeżeli wejdziesz na e-mail i potwierdzisz konto klikając w link, damy Ci 7 dni Stelli za darmo. W przypadku problemów, kliknij tutaj.
FashionStyle.pl - Wirtualny Świat Mody

Blogi o FashionStyle

Poniżej znajdują się najnowsze notki z wybranych blogów prowadzonych przez graczy FSa i dotyczących tematyki FashionStyle :) Jeżeli prowadzisz bloga i chcesz, żeby Twój blog był promowany poniżej - napisz do nas na wubi@fashionstyle.pl! Miłej lektury :)
NAPISAŁA: PSYCHOTRIX
A
02.07.2012, godz. 13:14
A
NAPISAŁA: sabi07
Rozpiska
04.02.2012, godz. 16:27
 Hej :) Ostatnie szlify nad nagrodami dla Was i możemy ruszać. No nie zupełnie ;) Sobota będzie bardzo pracowita, aby w niedzielę wszytko było na błysk. Jedyne moje zmartwienie czy dużo osób się zjawi na nasz Maraton Urodzinowy Mini Konkursów, myślę, że minie nie zawiedziecie :)

Oficjalnie ogłaszam już wszystkie jutrzejsze atrakcje:
 Nasz urodzinowy czat, poprzez który będziecie mogli miło sobie porozmawiać przed konkursami, aby lepiej poznać swoich towarzysz, w trakcie trwania konkursów, dzieląc się swoją opinią o pytaniach i odpowiedziach oraz to chyba najważniejsze w czasie quizu odpowiedzieć na pytania, które będą tam się pojawiać, będzie od około południa, czyli od godziny 12 możecie śmiało zaglądać i robić te wszystkie rzeczy o których wspomniałam.

Od godziny 16 będzie trwać Maraton Mini Konkursów,  ich ilość będzie zależała od liczby osób, która wpadnie na naszą imprezkę :) Więc jeżeli chcecie wygrać fajne nagrody i trochę się pogłowić nad pytaniami to wpadajcie.


 Gdy opadnie cała podniosła atmosfera wygranych i flustarcja przegranych, przejdziemy do kolejnego punktu wieczoru, czyli quiz. Planuję je około godziny 18. "Planuję" ponieważ nie wiem kiedy się zakończą, ale pewnie gdzieś przed tą godziną :)
W quizie będą pytania dotyczące Nas i bloga, więc kto czyta bloga często nie będzie miał problemów,a by ...
NAPISAŁA: Saogi.
Fashion Reaktywacja
04.02.2012, godz. 16:27
Już dawno, dawno przestałam tu pisać i ostatnio zaczęłam żałować.
Mimo wszystko, mam nadzieję, ze blog po reaktywacji będzie cieszył się popularnością. Szykuje się oczywiście zmiana szablonu, ponieważ Luvin (Gousse), już nie należy do redakcji. Mam nadzieję jednak, że pewna osoba pozytywnie odpowie na moją propozycje i zasiądzie w Redakcji FSWS.


NAPISAŁA: sugarsoo
Uwaga!
04.02.2012, godz. 16:27
UWAGA! UWAGA!
NIE PRZYJMUJEMY JUŻ ZGŁOSZEŃ OD MODELEK!
Nazbierałyśmy już komplet modelek, a więc teraz przyjmujemy już tylko projektantki !
Oto wyniki eliminacji modelek:

NAPISAŁA: sugarsoo
Coś dawno tu nie pisałyśmy...
04.02.2012, godz. 16:26
...nawet bardzo dawno :c Trzeba to jakoś nadrobić. Planuję, aby razem z Darią zrobiłyśmy szablon, tak wspólnie :3 Też chcę mieć jakiś udział graficzny w blogu, hyhyhy. Dzisiaj nie będzie jakaś specjalna notka, bo nie mam pomysłu. Napisałam, bo po prostu chciałam. Do notki dodam tylko stylizacje, bez linku do ciuchów bo mi się nic nie chce.

Na chłodniejsze dni
W pierwszej stylizacji przydałyby się pod/zakolanówki, ale nie chciało mi się szukać :c Ta czapka na tej fryzurze nie bardzo dobrze leży, ale inna, świetnie leżąca czapka... Była pod fryzurą x.x Drugą stylizację robiłam wcześniej. Jest bardziej zimowa. Świetne są te buty i puchate getry, kocham je <3 Śnieżka również jest piękna, taka czysta. Ani plamki żółtego siku.

Ostatnio dużo gram w MovieStarPlanet. Przez to, zapominam o FSie. Chcę mieć w końcu ten durny 11 lv, aby był spokój. To taka gra, w której robi się filmy itd... Była nudna, ale potem kupiłam fajny ciuch i znowu stała się super xD Taaa... Dziwne. No cóż, nie ważne.

Jak Daria będzie na GG, i będzie miała czas - pogadam z nią o wyglądzie bloga, i abyśmy pisały częściej. Ja lubię pisać na blogach, bardzo, gdy mam o czym. Bo jak ...
NAPISAŁA: Shimmer.
Kilka słów od Duplo.
04.02.2012, godz. 16:26
Witam się z Wami po raz ostatni na tym blogu. Wiem, że pewnie wcale Was to nie obchodzi, bo macie cudowny skład redaktorek, jednakże ostatecznie odchodzę z bloga. Zmiany mnie - delikatnie mówiąc - przerosły. Dziękuję za wszystkie miłe komentarze i za głosy w sondzie.
Czuję, że muszę po prostu napisać to Wam, na niegdyś Naszym Blogu.
Wiem, że redaktorki świetnie poradzą sobie beze mnie. Dziękuję za współpracę. Życzę samych sukcesów.

Po raz ostatni na Śmietance Stylu,
Duplo ♥.
NAPISAŁA: TheGossiper
HOT! Konflikt w gronie rysowników.
04.02.2012, godz. 16:25
Mamy dla Was niezwykłą plotkę. Tego nie dowiecie się z żadnego pseudo-Gossipero-plotkarskiego bloga!

Zastanawialiście dlaczego Fantie na swoim profilowym blogu na FS napisała, że zawiesza swoją działalność w Oficjalnym Butiku, Banana Republic i wszelkich innych miejscach? MY WAM ODPOWIEMY!

Gotowi?

3...
2...
1...

Niedługo po ukazaniu się najnowszej kolekcji Oficjalnego Butiku - Velvet Snow - rozpętała się kłótnia między trzema użytkowniczkami Fashionstyle.pl: Saogi., Fantie i Ayu..


O co poszło? Otóż Saogi. nie oddała na czas swoich prac, by Fantie mogła je umieścić w najnowszej kolekcji. Została za to ukarana, co z nieznanych nam powodów ją zbulwersowało. Nie wiemy niestety, z jakich powodów Ayu. również była zmieszana w kłótnię.

Najpierw, kłótnia ta toczyła się w komentarzach pod newsem o pojawieniu się kolekcji Velvet Snow, następnie przeniosła się z dala od zwyczajnych użytkowników – prawdopodobnie na prywatne podstrony moderatorów Fashionstyle. 
  
Tylko u nas!!!
screeny rozmów, jakie zostały umieszczone tam, gdzie zwykły użytkownik okiem nie sięgnie!


irytacja Fantie, której opinia zawisła na włosku, po niewybrednych komentarzach pod newsem o Velvet Snow

  Gousse stanął w obronie Fantie, jednak natychmiast został zaatakowany przez Saogi.


Fantie nie omieszkała skomentować wypowiedzi koleżanki z OFB. W związku z pogorszeniem się sytuacji w FashionGroup oraz kłótnią z nielubianą przez użytkowników
opiekunką ...
NAPISAŁA: Gabby
Zaproszenie
04.02.2012, godz. 16:25
Serdecznie zapraszamy Was na...


URODZINOWY TYDZIEŃ
z Mode-De-FS!

Zastanawiasz się pewnie, czym jest ten "Urodzinowy Tydzień z MDFS"? Otóż, szóstego lutego obchodzimy nasze pierwsze urodziny, z okazji których postanowiłyśmy przez tydzień publikować różne mini-konkursy, w których będziecie mogły wygrać mnóstwo ciekawych nagród. 

Podczas Urodzinowego Tygodnia z MDFS warto zaglądać na naszego bloga, gdyż codziennie pojawiać się będą nowe konkursy, a także, być może, nowe opcje i bajery na naszym blogu. 


Gwarantujemy Wam dobrą zabawę!


NAPISAŁA: Aciaz
Odchodzę.
30.08.2011, godz. 23:00
Hei <3.
Długo nad tym myślałam , aż doszłam do wniosku , że pisanie tutaj nie ma sensu.
Mam swojego bloga o fs , ostatnio poświęcam mu dużo czasu..
Tutaj i tak prawie nic bym nie pisała , bo zaczyna się szkoła , mam ten mój blog i inny z koleżanką.
Nawet jakbym tu coś napisała , to i tak nic ciekawego. Krótko , nudo iwgl..
Chciałam Was przeprosić , a w szczególności Acię .
Biedna wiolet , też nie bd mogła pisać. Zostanie tylko Landrynka i Acia.
Nie martw się Aciu znajdziesz 100x lepszą redaktorkę niż mnie.
Dostanie się tu , to był dla mnie zaszczyt.
Ale niestety nie ogarnę tego wszystkiego..
Przepraszam Cię Aciu i dziękuję za przyjęcie mnie tutaj. <3
Życzę dalszych sukcesów. ;**