Twoje konto nie zostało potwierdzone - możesz grać, ale jeżeli wejdziesz na e-mail i potwierdzisz konto klikając w link, damy Ci 7 dni Stelli za darmo. W przypadku problemów, kliknij tutaj.
FashionStyle.pl - Wirtualny Świat Mody

Dla mediów

FashionStyle.pl - startup od nastolatków, dla nastolatków!

Ruszyła nowa wersja serwisu FashionStyle.pl - Wirtualny Świat Mody. Portal powstał dzięki pracy oraz zaangażowaniu kilkuosobowej grupy nastolatków, którzy stworzyli miejsce w sieci dla swoich rówieśników. Serwis jest miejscem, gdzie użytkownicy tworzą swoje wirtualne modelki lub projektantki mody i bawią się, kreując wirtualne trendy, a przy tym rozwijają swoją wyobraźnię i kreatywność.

O serwisie

FashionStyle to serwis, który napędza moda. Można spełniać się w kierowaniu karierą wirtualnej modelki lub przy odrobinie talentu - zostać wirtualną projektantką i produkować ciuchy, które zawładną modnym światkiem. Zdobywanie prestiżu pozwala piąć się w rankingu i zarabiać modolary. Oprócz kreowania trendów, trzeba pamiętać o rozrywce, dbaniu o linie i prawidłowym odżywianiu swojej postaci.

Dla twórców serwisu jednym z ważniejszych aspektów jest społeczność FashionStyle - portal od zawsze tworzony był z dużym jej zaangażowaniem. Dzięki społecznościowym aspekcie serwisu, użytkownicy tworzą bardzo zżytą i aktywną grupę. Nastoletnie miłośniczki mody z całej Polski mogą wymieniać się doświadczeniami, dyskutować o trendach i dzielić się swoimi problemami.

Twórca serwisu

Ola Sitarska - 18-letnia programistka z Jastrzębia Zdroju. Jest autorką pomysłu oraz oprogramowania serwisu. Oprócz FashionStyle.pl, rozwija także swoją firmę Convallaria.pl. W 2009 roku brała udział w projekcie StartupSchool organizowanym przez firmę Kreativ Sp. z o.o. Oprócz pracy, znajduje jeszcze czas na naukę w klasie maturalnej.

„Serwis nie powstałby, gdyby nie pomoc przyjaciół, których poznałam w internecie i którzy wspierali mnie na każdym etapie tworzenia FashionStyle.” - podkreśla Ola.

Kontakt: ola@fashionstyle.pl, +48 502 926 090

Zdjęcia serwisu

Strona główna FashionStyle
Przykładowe postacie w serwisie FashionStyle

Logotypy serwisu