Najnowsze artykuły

Schudnij: 8 przepisów na niskokaloryczne...

Schudnij pysznie: 8 przepisów na niskokaloryczne desery Pomysły na urodę / Dieta i odżywianie Przygotowujesz się do lata? My też!...

Czytaj Więcej
Z jakimi butami nosić jeansowe...
2 października 2023
Salon piękności w domu: 25...
1 października 2023
22 modne modele sukienek...
22 września 2023

5 sposobów na podniesienie biustu bez uciekania się do operacji

5 sposobów na ujędrnienie biustu bez konieczności operacji

Pomysły na urodę Pielęgnacja Nawet młode i jędrne piersi mogą stracić swój kształt w wyniku działania różnych czynników, a zmiany związane z wiekiem prawie zawsze mają wpływ na wygląd kobiety. W tym artykule proponujemy przyjrzeć się różnym opcjom podnoszenia piersi w domu, jak również łagodniejszym zabiegom, które można wykonać w gabinecie kosmetyczki.


Masaż i sport

Są to najprostsze zabiegi, które pozwalają zachować piękne piersi. Wszystko czego potrzebujesz to siła woli, aby zmusić się do ich systematycznego wykonywania. Masaż polega na prowadzeniu piersi wzdłuż linii: w dół dolnej części klatki piersiowej od środka na prawo i lewo, w górę od pachy do środka, w dół przez środek do podbródka, obojczyka i barku.

Ćwiczenie

 1. Złącz dłonie na wysokości klatki piersiowej, łokcie rozstawione na boki
.
 1. Ściskaj dłonie przez 1 minutę.

  Czytaj więcej na stronie: https://miridei.com/admin/common/ArticlePreview2.aspx?id=8628©
  mir1 ćwiczenia Złącz dłonie na wysokości klatki piersiowej, łokcie rozstawione
  .
  Uciskaj dłonie przez 1 minutę.
  Złącz ręce na wysokości klatki piersiowej, łokcie na zewnątrz po obu stronach. Uciskaj dłonie przez 1 minutę.
 2. Trzymaj książki w dłoniach z rękoma wyciągniętymi przed siebie na wysokości klatki piersiowej
 3. .
 4. Pozostań w tej pozycji przez 1 minutę.
 5. Wykonaj 60 wymachów ramionami na wysokości klatki piersiowej. Rozłóż szeroko ramiona podczas wykonywania tej czynności.
 6. Wykonaj 30 pompek na ścianie. Dłonie rąk powinny być szersze niż barki. Więcej przydatnych ćwiczeń znajdziesz w tym artykule.

Lipofilling


Lipofilling
to korekta piersi poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej
.
Tłuszcz jest pobierany z innych części ciała, przetwarzany w specjalny sposób i wstrzykiwany do piersi za pomocą strzykawki. Zabieg ten nie pozostawia żadnych blizn. Jest on wykonywany przez chirurga plastycznego, ale nie trzeba nic nacinać. Zalety: piersi są uniesione, objętościowe i powiększone. Efekt jest długotrwały i może utrzymywać się przez całe życie. Jednak w przypadku znacznej utraty wagi, piersi również tracą na wadze. Cena tej procedury zaczyna się od 50 000 rubli.

Podniesienie

laserowe Podniesienie laserowe nie tylko przywróci kształt piersi, ale także usunie rozstępy i blizny. Powinien być wykonany w ciągu około 5-6 zabiegów. Koszt jest dość rozsądny - od 15 tysięcy rubli.


Mezoterapia

Kolejna manipulacja, która wymaga udania się do salonu. Podczas mezoterapii w piersi wstrzykiwane są kompleksy witaminowe zawierające elastynę, kwas hialuronowy i kolagen. Rezultat jest natychmiastowy: piersi staną się jędrne, a rozstępy zostaną znacznie zredukowane. Cena kursu zaczyna się od 3500 tysięcy rubli.


Mikroprądy

Mikroprądy oddziałują na komórki skóry, przyspieszając procesy metaboliczne, co przyczynia się do produkcji kolagenu i elastyny. Cena zaczyna się od 2000 tysięcy rubli.

Właściwa pielęgnacja piersi to gwarancja ich pięknej formy i zdrowia. Zaczynając dbać o ten obszar ciała jak najwcześniej, zachowasz jego młodość i piękno na długo! Podczas gdy zastanawiasz się nad tym, na jaki zabieg się zdecydować, zapoznaj się z kilkoma ciekawymi faktami na temat kobiecych piersi. Niektóre z tych faktów mogą Cię zaskoczyć.
Omów artykuł
 • Aktualności
Powiadom znajomych: Subskrybuj magazyn:
 • Przeczytaj również
 • Komentarze