Najnowsze artykuły

Schudnij: 8 przepisów na niskokaloryczne...

Schudnij pysznie: 8 przepisów na niskokaloryczne desery Pomysły na urodę / Dieta i odżywianie Przygotowujesz się do lata? My też!...

Czytaj Więcej
Z jakimi butami nosić jeansowe...
2 października 2023
Salon piękności w domu: 25...
1 października 2023
22 modne modele sukienek...
22 września 2023

8 kremów na noc, które sprawią, że rano będziesz wyglądać świeżo

Kiedy zapytałam na Facebooku, czy są jakieś kobiety, które nie sypiają zbyt dobrze i polegają na kremie na noc, aby pomóc swojej skórze, nigdy nie spotkałam się z tak szybkim odzewem. Jeśli chodzi o powody, dla których nie śpią, otrzymałam odpowiedzi, które wahały się od problemów z niepokojem do nieumiejętności wyłączenia się, a także kobiet, które urodziły noworodki, są w ciąży, a także osób z chorobą autoimmunologiczną. Chcę przez to powiedzieć, że pomimo małej próby, niemożność zaśnięcia jest bardzo powszechnym problemem.

Przeprowadzono wiele badań, które ujawniły, jak mało wszyscy teraz śpimy. Matt Walker, profesor neurobiologii na UC Berkeley twierdzi, że w ciągu 70 lat, śpimy o 20% mniej niż kiedykolwiek wcześniej. W latach 40. ubiegłego stulecia przesypialiśmy nieco ponad osiem godzin w nocy, a obecnie 6,7-6,8 godziny. Oczywiście najlepiej jest starać się lepiej wysypiać i robić wszystko, co w naszej mocy, by tak się stało (zero kofeiny po 16:00, ograniczenie korzystania z technologii i mniej alkoholu, znasz zasady), ale jeśli to się nie uda, nadal chcemy wyglądać na wypoczętych.

Jak więc się to udaje?

Oczywiście za pomocą kremów na noc. Od tych na bazie oleju do balsamów, które były terapeutyczne, oto najlepsze kremy na noc, które pozostawią cię świeżo wypielęgnowaną od kobiet, które wiedzą.

Ten użytkownik powiedział, że nie śpią bardzo dobrze, ponieważ mają nadaktywny mózg; olejki eteryczne w kremie pomagają ukoić skórę, ale także umysł.

olejek

Przyjaciółka z Facebooka powiedziała mi, że ma chorobę autoimmunologiczną, co oznacza, że cierpi na bezsenność w różnych okresach w ciągu roku. Dzięki temu nie wygląda na zbyt zmęczoną.

Jeśli masz pracę, która wymaga od Ciebie bycia "na" przez cały czas (szczególnie od tych, którzy pracują w komunikacji lub mediach cyfrowych), to być może ten produkt jest dla Ciebie. Zmniejsza drobne zmarszczki i pozostawia skórę promienną.

Dla wielu osób niepokój jest jednym z głównych powodów, dla których nie mogą spać.1 Osoba, która zmaga się z tym problemem, zdradziła mi, że stosuje ten produkt w nocy, aby zapobiec zmęczeniu oczu o poranku.

Właśnie urodziłaś dziecko (i nie masz alergii na orzechy)? Jedna z nowych mam powiedziała mi, że używa oleju migdałowego pod oczami, aby zatrzymać ciemne kręgi.

Bądź szczery, czy kiedykolwiek pracowałeś w łóżku? Jeśli tak, to może potrzebujesz dobrej wymówki, aby się wyłączyć, na przykład rozkoszując się tym zalecanym przez pracoholików kremem.

Ciężarna przyjaciółka również ujawniła, że ma problemy z zasypianiem. Miesza ona super odżywczy olej arganowy z zimnym kremem do twarzy na noc.

Zostało to dwukrotnie polecone przez ludzi na moim Facebooku, raz przez kogoś, kto miał bezsenność, a drugi przez kogoś, kto dużo imprezował.