Najnowsze artykuły

Schudnij: 8 przepisów na niskokaloryczne...

Schudnij pysznie: 8 przepisów na niskokaloryczne desery Pomysły na urodę / Dieta i odżywianie Przygotowujesz się do lata? My też!...

Czytaj Więcej
Z jakimi butami nosić jeansowe...
2 października 2023
Salon piękności w domu: 25...
1 października 2023
22 modne modele sukienek...
22 września 2023

Jak za pomocą koła barw znaleźć swoje osobiste kolory

Kolor to najtańszy sposób na zakamuflowanie problemów z figurą. Jest znacznie tańszy niż operacje plastyczne i niesie ze sobą niewiele zagrożeń dla zdrowia. Każdy może nosić jakąś wersję każdego koloru. Na przykład, każdy może nosić czerwień, ale może nie ten sam typ czerwieni. Bardziej stonowana (myślisz: nude), jaskrawa (myślisz: wyraźny połysk) lub intensywna czerwień (myślisz: tyle czerwieni, ile tylko można wrzucić do jednego koloru) będzie wyglądać na Tobie lepiej.

Osobiste koło kolorów

Szybki sposób odkrywać co kolory patrzeją wielki na twój jest trzymać kawałek złota tkanina i kawałek srebra tkanina twój skóra w ustawieniu z dużo naturalnym oświetleniem. Jeżeli złoto wygląda lepiej, then most prawdopodobny ty ciepły undertones i spadać w wiosny i upadku sezony kolor. Jeśli srebro wygląda lepiej niż większość, wtedy najprawdopodobniej masz chłodne podteksty i wpadasz w zimową lub letnią porę roku.

Jeśli jesteś jak ja, oba wyglądają dobrze na ciebie, może być w stanie przejść w obie strony. Jedyny prawdziwy sposób, aby znaleźć swoje kolory jest mieć analizę kolorów, które mogą być dość kosztowne, ale oszczędza tonę w dłuższej perspektywie.

Najlepiej jest znaleźć szkołę projektowania mody / wnętrz, która może szukać lokalnych wolontariuszy, aby otrzymać analizę kolorystyczną od studentów. Te mini-analizy są zazwyczaj wolne i daje szybki rzut oka na to, co kolory wyglądają dobrze na ciebie.

Dlaczego jest to cały kolor rzeczy ważne? Ponieważ właściwe kolory mogą mieć niezwykle pozytywny wpływ na twój wygląd. Nie ma znaczenia, czy Marc Jacobs robi piękną sukienkę w kolorze rzygającej zieleni, jeśli nie wyglądasz dobrze w tym kolorze, to nie powinnaś go kupować. Wszystko co musisz zrobić, to otworzyć każdy "In Touch" lub "People Magazine", aby zobaczyć celebrytów noszących elementy projektanta, które wyglądają jak gówno na nich. Studiuj te magazyny, w linii kas oczywiście, jako elementarz dla tego, co nie nosić.

Inne sposoby wykorzystania kolorów i koła barw

Kolory mogą być również używane, aby pomóc w kamuflażu i wzmocnić swoje ciało. Czarny jest wyszczuplający, ponieważ pochłania światło, sprawiając, że kształt wydaje się mniejszy. Biały sprawia, że obiekt wydaje się większy, ponieważ odbija światło, przyciągając wzrok. Jednakże, wszystkie czarne i białe stroje są wyszczuplające, ponieważ tworzą ciągłą linię dla oka.

Kolor może być również użyty do stworzenia definicji i podkreślenia, ponieważ oko będzie wędrować do miejsca, w którym kolor jest umieszczony. Aby zrozumieć tę koncepcję, weź czerwony długopis i umieścić kropkę na kawałku papieru zarysowania, a następnie wziąć czarny długopis i umieścić kropkę na tym samym arkuszu. Przyjrzyj się kartce. Jaką kropkę twoje oko zauważy najpierw? Założę się, że czerwoną kropkę.

Sprawdź również: https://styl.fm/newsy/212225.nude-blonde-cielisty-odcien-blondu-jest-supermodny-zobaczcie-jak-wyglada-na-wlosach