Najnowsze artykuły

Schudnij: 8 przepisów na niskokaloryczne...

Schudnij pysznie: 8 przepisów na niskokaloryczne desery Pomysły na urodę / Dieta i odżywianie Przygotowujesz się do lata? My też!...

Czytaj Więcej
Z jakimi butami nosić jeansowe...
2 października 2023
Salon piękności w domu: 25...
1 października 2023
22 modne modele sukienek...
22 września 2023

Księżycowy kalendarz manicure na styczeń 2023 r.

Księżycowy kalendarz manicure na styczeń 2023

Pomysły na urodę/. Manicure Ideas W naszym artykule prezentujemy Państwu księżycowy kalendarz manicure na styczeń 2023 roku ze wskazaniem najbardziej pomyślnych dni. Współpracowaliśmy z astrologami, abyś mógł zaplanować pierwszy miesiąc nowego roku i cieszyć się rezultatami jednej z ulubionych procedur wszystkich dziewczyn i kobiet.


2 i 3 stycznia

to świetny czas, aby poświęcić trochę czasu swoim paznokciom. Absolutnie łatwo zaplanować wycieczkę do gwoździarza i dać wolną rękę wyobraźni i fantazji. Nie bój się eksperymentować z wzornictwem i długością, wtedy możesz mieć pewność, że efekt końcowy zachwyci Cię swoją niezrównaną jakością. Wszystkie oczy będą zwrócone na twoje ręce. Według astrologów główną przyczyną tego stanu rzeczy jest woskowy Księżyc w gwiazdozbiorze Taurusa.
Księżyc przechodzi w fazę słabnącą

9 stycznia

, co oznacza, że czas powiedzieć "tak" wszystkim zabiegom. Nie bój się eksperymentować z wzornictwem, kształtem i formą. Daj pierwszeństwo niebieskim i niebieskim odcieniom. Możesz wzbogacić swoje paznokcie o brokat lub folię, aby stworzyć bardziej indywidualny wygląd.


13 stycznia

Auspicious date i jest to Stary Nowy Rok. Nie wahaj się ani chwili i poświęć trochę czasu swoim paznokciom, a przede wszystkim zabiegom pielęgnacyjnym. Dotyczy to nie tylko płytki paznokcia, ale i skóry dłoni, bo zimą wymaga ona większej uwagi niż kiedykolwiek. Wypróbuj kąpiele ziołowe i solne. Dzięki nim Twoje dłonie będą miały cudowny wygląd.

20 stycznia

Dobry dzień na najbardziej śmiałe eksperymenty. Księżyc sprzyja fashionistkom, gdyż jest w fazie słabnącej, w IV kwadrze. Do diabła z konserwatyzmem, daj wolną rękę swojej wyobraźni. Zwróć uwagę na długość, możesz spróbować miękkiego kwadratu lub spiczastego migdała. Najlepsze są kolory takie jak czerwony i bordowy, ponieważ dodadzą Twoim dłoniom elegancji. Jeśli są problemy ze skórą dłoni, nie jest bezzasadne, aby wybrać odpowiednią pielęgnację i okresowo nasycać dłonie olejkami w domu, aby zmiękczyć i nadać świeży wygląd.


23 stycznia

Księżyc jest w fazie wznoszącej, co oznacza, że możesz bezpiecznie pójść do rękodzielnika i zrobić wszystko, czego pragnie serce. Zapomnij o nudnych wzorach i zrób coś ognistego i nieszablonowego. Kwaśne kolory będą wyglądać dość korzystnie, ale jeśli nie jesteś fanką takich, to uzupełnij wszystko brokatem lub lakierem odbijającym światło.

29 - 30 stycznia

: cudowne, pomyślne dni, które możesz, a nawet powinnaś poświęcić na pójście do manikiurzystki po najbardziej wykwintne paznokcie. Woskowy Księżyc wrócił do Taurusa i jak pamiętamy, jest pobłażliwy dla eksperymentów. Szczególną uwagę należy zwrócić na pielęgnację, ponieważ płytka paznokcia ulega ścieńczeniu i osłabieniu od niekończących się powłok. Aby paznokcie były mocne i rosły, należy odżywiać je olejkami i wzmacniać kąpielami leczniczymi.


Ale, niestety, kalendarz księżycowy ma też kilka niekorzystnych dni dla takich zabiegów. Dzieje się tak dlatego, że Księżyc może być w złej fazie lub kontrowersyjnej konstelacji, która utrudni wykonanie dobrego manicure. Rozważ te daty poniżej.

8 stycznia

to pełnia Księżyca, a co za tym idzie - całkowicie niekorzystny dzień. Oznacza to, że wszystkie manipulacje z paznokciami lepiej odłożyć do lepszych czasów. Należy pamiętać, że obcinanie paznokci jest absolutnie przeciwwskazane, nawet jeśli zdecydowałaś się zrobić to sama w domu.

17 stycznia

Słońce znajduje się w gwiazdozbiorze Skorpiona, co oznacza, że upiększanie paznokci w tym dniu nie jest najlepszym pomysłem. Nie powierzaj swoich rąk nieznanemu mistrzowi, ponieważ później może to doprowadzić do poważnych problemów z płytką paznokcia. Unikaj przedłużania paznokci, bo nie będziesz zadowolona z efektu.


31 stycznia

Ostatni i całkowicie niekorzystny dzień miesiąca. Lepiej powstrzymać się przed pójściem do mistrzów, bo nie uzyskasz modnego manicure. W przypadku, gdy masz już zaplanowany zabieg na tę datę, kalendarz księżycowy sugeruje, aby zdecydować się na pastelowe, delikatne odcienie i krótkie długości.
Pozostałe daty w styczniu 2023 roku są neutralne, co oznacza, że możesz zaplanować swoje zabiegi, ale to, czy będziesz zadowolony z efektów, jest wielkim pytaniem .

1 stycznia

Nie jest to zły dzień na zabieg pielęgnacyjny. Nawet jeśli dasz pierwszeństwo upiększaniu w domu, ich wygląd nie będzie gorszy niż po salonie. Zwróć uwagę na kąpiele parafinowe i solne. Możesz odebrać nowe zabiegi, które będą skuteczniejsze w walce z suchą skórą.


6 stycznia Dość

korzystny dzień na manicure w styczniu 2023 roku. Zaktualizuj swój projekt, eksperymentuj z kształtem, ale nie zmieniaj długości. W kolorze lepiej dać pierwszeństwo wszystkim odcieniom zieleni, będą one świetnie wyglądać na krótkich paznokciach. Salon można urządzić w domu, bo jak mówią: "Każda szanująca się kobieta powinna umieć samodzielnie wykonać manicure".

14 stycznia

Stary Nowy Rok to dzień, w którym warto zrobić sobie paznokcie. Nie można zrobić nic wymyślnego, ale lekki manicure nie może być zbędny. Unikaj rozszerzeń i kanciastych kształtów, ponieważ może to prowadzić do niegrzecznych dłoni. Owalny lub migdałowy kształt może świetnie wyglądać na dłuższych, smukłych opuszkach palców.


26 - 28 stycznia

2023 roku to całe 3 dni na nadanie paznokciom reprezentacyjnego wyglądu. Woskowy księżyc daje zielone światło dla większości manipulacji. Eksperymentuj z kształtem i długością, ale powstrzymaj się od cięcia manicure, ponieważ może to wpłynąć na Twoje zdrowie. Nie bój się dodawać drobnych szczegółów w postaci dżetów, cekinów czy naklejek. To doda zainteresowania i osobowości do twojego wyglądu.Udostępniliśmy Wam księżycowy kalendarz manicure na styczeń 2023 roku. Z jego pomocą możesz z wyprzedzeniem zaplanować wizytę u mistrza, zdecydować o formie, długości i kolorze przyszłego manicure. Poniższe styczniowe 2023 dni manicure są najbardziej przydatne do nadania dłoniom idealnego wyglądu.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze