Najnowsze artykuły

Schudnij: 8 przepisów na niskokaloryczne...

Schudnij pysznie: 8 przepisów na niskokaloryczne desery Pomysły na urodę / Dieta i odżywianie Przygotowujesz się do lata? My też!...

Czytaj Więcej
Z jakimi butami nosić jeansowe...
2 października 2023
Salon piękności w domu: 25...
1 października 2023
22 modne modele sukienek...
22 września 2023

Najpopularniejsze aktorki na polskim Instagramie

Obecnie niemal każdy celebryta posiada konto na Instagramie. Nie każdy profil znanej osoby cieszy się jednak dużą popularnością. Którym aktorkom udało się stworzyć profile chętnie i licznie odwiedzane przez fanów? 

 

Aplikacja Instagram na smartfonie

Julia Wieniawa

Niewątpliwie wśród polskich aktorek królową Instagrama jest Julia Wieniawa. Jej profil obserwuje tam ponad 2 miliony ludzi! Celebrytka dzieli się z fanami zdjęciami z wakacji i imprez branżowych, a także kadrami z życia codziennego. Nie brakuje tu zarówno pięknych fotografii z profesjonalnych sesji zdjęciowych, jak i naturalnych ujęć zrobionych przez aktorkę. 

Małgorzata Kożuchowska 

Tuż za Julką, na podium najpopularniejszych polskich aktorek na Instagramie stoi nikt inny jak Małgorzata Kożuchowska. Za pomocą social mediów gwiazda relacjonuje fanom zdarzenia z życia prywatnego. Chętnie publikuje  zdjęcia z psem, kadry z podróży oraz efekty sesji, w  których bierze udział. Największym zainteresowaniem cieszą się jednak jej selfie z innymi znanymi osobami. 

Klaudia Halejcio 

Ogromną popularnością na Instagramie cieszy się również znana z serialu “Pierwsza miłość” Klaudia Halejcio. Aktorka publikuje pełne humoru wpisy oraz dzieli się z fankami życiem codziennym młodej matki. Choć większość publikowanych przez nią zdjęć to efekty profesjonalnych sesji, to cały profil jest bardzo naturalny. Celebrytka bez skrupułów wkleja bowiem liczne ujęcia bez makijażu i odpowiedniego oświetlenia. 

Agnieszka Kaczorowska

Urokami macierzyństwa na instagramie dzieli się także “Bożenka z Klanu”, czyli Agnieszka Kaczorowska. Aktorka nie tylko publikuje liczne autoportrety oraz zdjęcia z mężem i córeczkami, ale i pisze posty na wiele ważnych dla siebie tematów, głównie związanych z jej życiem codziennym jako młoda mama. 

 

 

Za pomoc w napisaniu artykułu dziękujemy redaktor Oldze Szaryckiej z portalu styl.fm