Najnowsze artykuły

Schudnij: 8 przepisów na niskokaloryczne...

Schudnij pysznie: 8 przepisów na niskokaloryczne desery Pomysły na urodę / Dieta i odżywianie Przygotowujesz się do lata? My też!...

Czytaj Więcej
Z jakimi butami nosić jeansowe...
2 października 2023
Salon piękności w domu: 25...
1 października 2023
22 modne modele sukienek...
22 września 2023

Prawdy i mity o licówkach celebrytów

Prawdy i mity o licówkach Celebrity

Beauty Ideas Pielęgnacja Czy jesteś w pełni zadowolony ze stanu swoich zębów? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to gratuluję. Jest pan bardzo szczęśliwym człowiekiem. Nie zazdrościmy reszcie z was... Ale nie czuj się źle. Stomatolodzy znaleźli idealne rozwiązanie, aby skorygować niedoskonałości zębów, dzięki czemu można wreszcie cieszyć się pięknym uśmiechem. Po tym jak hollywoodzkie gwiazdy zaczęły aktywnie korzystać z tego rodzaju zabiegu kosmetycznego, zakładanie licówek weszło do obiegu. Ta transformująca metoda, która ukrywa plamy, odpryski, pęknięcia, a nawet szczeliny, po prostu nie mogła do nas nie dotrzeć.Smukłe talerze wykonane z ceramiki lub porcelany nie są tanie. Są one wykonywane ręcznie w laboratoriach dentystycznych. Dla każdego zęba wykonywana jest osobna licówka, co zapewnia całkowicie jednolity i naturalnie wyglądający ząb. Istnieje jednak wiele plotek, z którymi nieuchronnie spotykają się zarówno dentyści, jak i potencjalni klienci, którzy marzą o idealnym uśmiechu. Spróbujmy się przekonać, czy te plotki są prawdziwe. Licówki

są zauważalne

Licówki stomatologiczne nie zawsze wyglądają nienaturalnie. Rezultat zależy od prawidłowego zastosowania uzupełnienia. Stomatolog musi posiadać odpowiednią wiedzę na temat metody. Licówki wykonane na zamówienie, przez profesjonalistę z doświadczeniem w stomatologii estetycznej, wyglądają naturalnie i są odpowiednie dla pacjentów o każdym typie twarzy. Dzięki postępowi technologicznemu, nowoczesne licówki nie tylko wyglądają naturalnie, ale również nadają naturalny wygląd.


Założenie

licówek jest bolesne

Większość zabiegów stomatologicznych nie jest już bolesna. Obejmuje to mocowanie i przygotowanie zębów do założenia licówek. Preparacja licówek jest metodą mało inwazyjną (zapewnia niewielką ingerencję w organizm), w której usuwana jest minimalna warstwa zębów. W przypadku zębów nadwrażliwych zabieg rozpoczyna się od zastosowania znieczulenia ogólnego.
Same

licówki

nie są

barwione

. Wykonane są ze szkliwionej, nieporowatej porcelany, dzięki czemu nic nie wchłaniają. Jednak cement, który trzyma je razem, może się zaplamić. Ale to też nie jest problem. Stomatolog po prostu oczyści krawędzie licówki w miejscu, gdzie znajduje się cement. Czyszczenie poprawia wygląd i utrzymuje licówkę na swoim miejscu.


Licówki

są tylko dla urody

Licówki stomatologiczne to nie tylko efekt kosmetyczny. Mogą one pokryć mocno przebarwione zęby, popękane lub wyszczerbione, a także są przydatne do poprawy zgryzu tylnych zębów lub okolic trzonowców. Za pomocą licówek można poprawić ogólny stan jamy ustnej.


Licówki

zniszczą prawdziwe zęby

Licówki nie niszczą zębów, o ile zabieg jest wykonany prawidłowo. Technika ta wymaga minimalnego usunięcia struktury zęba z przodu i z brzegów. Większość oryginalnej struktury pozostaje nienaruszona. Normalne usunięcie zęba wynosi od 0,3 mm do 0,5 mm, ale może się to różnić w zależności od samego zęba.

Zbyt drogie

Chociaż może to być niestety prawdą dla niektórych pacjentów, wiele klinik stomatologicznych zazwyczaj oferują plan płatności lub alternatywne opcje finansowania, które mogą pomóc zmniejszyć zobowiązanie pieniężne do kilkuset dolarów miesięcznie!Licówki stomatologiczne zyskały złą reputację na przestrzeni lat. Były one postrzegane jako fałszywe, wymagające dodatkowej pielęgnacji, powodujące zwiększoną wrażliwość zębów i bardzo drogie. W rzeczywistości jednak nie jest to do końca prawda. Licówki przeszły długą drogę, aby zastąpić naturalne zęby i działają prawie tak dobrze, jak prawdziwe zęby. Przy odpowiedniej pielęgnacji mogą one przetrwać tak długo, jak Twoje własne zęby. Zastanów się dobrze i rozważ wszystkie za i przeciw. Kto wie - być może Twój wymarzony uśmiech nie jest już tak poza zasięgiem...
Autor: Anastasia Baranova Omów artykuł
  • Aktualności
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj również
  • Komentarze