Najnowsze artykuły

Schudnij: 8 przepisów na niskokaloryczne...

Schudnij pysznie: 8 przepisów na niskokaloryczne desery Pomysły na urodę / Dieta i odżywianie Przygotowujesz się do lata? My też!...

Czytaj Więcej
Z jakimi butami nosić jeansowe...
2 października 2023
Salon piękności w domu: 25...
1 października 2023
22 modne modele sukienek...
22 września 2023

Twarz bogatej dziewczyny": jak dostosować się do nowego trendu urodowego i czy warto?

Twarz "bogatej dziewczyny": Jak dostosować się do nowego trendu w urodzie - i czy to się opłaca?

Pomysły na piękno / Pomysł na zdjęcie

Okazuje się, że teraz można zademonstrować swoje bezpieczeństwo finansowe i poziom statusu nie nosząc torebkę Chanel czy buty Valentino, ale po prostu błyskając piękną twarzą. Tyle, że nie wiadomo, który jest tańszy...

Termin "rich girl face" został po raz pierwszy ukuty przez Dirka Kremera, chirurga plastycznego z Wielkiej Brytanii, który zauważył jeszcze w 2019 roku, że coraz częściej zgłaszają się do niego dziewczyny z prośbami o zmianę wyglądu, doprowadzenie go do wzorcowego, "Instagramowego" ideału. Takich zapytań było tak wiele, że Kremer doszedł do wniosku: w świecie kosmetologii i chirurgii plastycznej pojawił się nowy trend, który zyskuje coraz większą popularność.Oczywiście, chirurgia plastyczna jest znana od dziesięcioleci. Dziewczyny ze wszystkich pokoleń zdążyły uznać swój wygląd za "wadliwy" i położyć się pod nóż chirurga, marząc o tym, by w lustrze zobaczyć zupełnie inną osobę. Ale jeśli jeszcze kilka lat temu właściciele takich manipulacji nowego wyglądu starali się ukryć, przekonując innych o swojej doskonałej genetyce i wrodzonym pięknie, teraz piękności, wręcz przeciwnie, kładą wszystkie karty na stół i chwalą się idealnymi proporcjami twarzy (uzyskanymi w wyniku kosztownej pielęgnacji lub z pomocą chirurgii plastycznej), otwarcie deklarując swój status finansowy.Twarz "bogatej dziewczyny" jest szczególnie popularna wśród dziewcząt w wieku od 20 do 29 lat, ale bardzo często nastolatki stają się zakładniczkami tego trendu. Dzięki portalom społecznościowym i celebrytom z kolorową twarzą: Bella Hadid, Kim Kardashian, Emily Ratakowski, Rosie Huntington-Whiteley, Alyona Shishkova, Oksana Samoilova, itd. Oczywiście, zainwestowali dużo pieniędzy, aby wyglądać świetnie, więc starają się pokazać swoją wyjątkowość w każdy możliwy sposób. Jednak ich indywidualność w wyścigu o piękno często zostaje zatarta i kończą z takim samym wyglądem.


Gładka, rozświetlona skóra

Twarze niektórych gwiazd wyglądają zbyt nieskazitelnie - można odnieść wrażenie, że na żywo chodzą z maską z Instagrama. Czysta, gładka, rozświetlona skóra, która nie wymaga stosowania toniku i korektora - czyż nie jest to spełnienie marzeń? Niektóre modelki mają nawet piękny, świeży wygląd po 5-godzinnej sesji zdjęciowej. Oczywiście efekt ten jest trudny, a prawdopodobnie niemożliwy do osiągnięcia przy zastosowaniu konwencjonalnych metod leczenia. Blask skórze mogą nadać liczne peelingi, resurfacing, zabiegi liftingu sprzętowego, iniekcje.


Pyzate

usta

Pełne, pełne usta, jak się okazuje, to także symbol statusu. Ale tutaj to już inna kwestia szczęścia. Można wykonać niewielki zastrzyk i tylko lekko wzmocnić i nawilżyć usta, można też wstrzyknąć kilka mililitrów na raz, czym grzeszy wiele instadivów. Rezultatem są duże, nienaturalne usta, które sprawiają, że wyglądasz taniej.


Wyraziste rzęsy

są koniecznością, jeśli chcesz wyglądać jak "bogata dziewczyna", ale nie musisz robić żadnych przedłużeń, wystarczy, że kupisz sobie kilka pęczków. Sztuczne rzęsy powinny być przyklejone bliżej zewnętrznego kącika oka - pomoże to uzyskać efekt oka w kształcie migdała. Strzałki również odgrywają pewną rolę. Spojrzenie można wzbogacić o zabawę kolorem i użycie białego eyelinera.


Aby mieć ostre i wysokie

kości policzkowe

, dziewczyny zrobią wszystko. Liczne zastrzyki wypełniaczy, usuwanie bicepsów... Jedno i drugie wyszczupla twarz, poprawia jej wygląd i często eliminuje potrzebę kosmetycznego konturowania. Nie zapominajmy jednak, że takie procedury mają wiele pułapek.Cóż, czego nie można zrobić dla piękna! Taki dzień urody na pewno będzie kosztował niemały grosz, ale jeśli wierzyć nowym trendom, to na pewno się opłaci. Twoja twarz stanie się wskaźnikiem Twojego statusu i zamożności. Najważniejsze, jak we wszystkim, to znać miarę i umieć się w porę zatrzymać. A jeśli nie chcesz wyrzucać milionów na "ulepszenia", naucz się, jak wyglądać elegancko przy minimalnych nakładach.
Autor: Anastasia Baranova Omów artykuł
  • Aktualności
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj również
  • Komentarze