Najnowsze artykuły

7 stylowych stylizacji butów jesiennych...

7 stylowych stylizacji butów jesiennych 2019 Pomysły na urodę /. Image Ideas Wraz z nadejściem października, ciepłych dni jest coraz...

Czytaj Więcej

Zaskakujące stylizacje włosów dla mężczyzn. Podobają Wam się tegoroczne trendy dla Panów?

Z sezonu na sezon we fryzjerstwie pojawiają się nowe trendy. Jakie fryzury męskie są w tym roku najmodniejsze? Sprawdź i zachwyć wszystkich nietuzinkową stylizacją włosów, która uświetni każdy look

Półdługie włosy jak u wikinga

Nowością wśród trendów fryzjerskich są niewątpliwie półdługie włosy. Jest to nawiązanie do modnych od kilku lat stylizacji “na wikinga”. Broda i dłuższe pasma to jedna z najbardziej seksownych propozycji. Najpopularniejszym sposobem czesania półdługich włosów jest upięcie ich w kucyk lub zaczesanie na jedną stronę, tak aby grzywka opadała na jeden bok. Dłuższe włosy to propozycja dla panów, którzy lubią wyróżniać się w tłumie i dla tych, którzy zdają sobie sprawę z tego, że fryzura to element całej stylizacji. 

Krótkie włosy à la David Beckham 

Nie wszyscy są jednak fanami długich włosów. Dla tych, którzy wolą krótkie fryzury, proponujemy czesanie à la David Beckham. Piłkarz od lat goli włosach po bokach i zostawia dłuższe pukle na górze głowy, które układa w mini irokeza lub zaczesuje do tyłu. Takie czesania optycznie wysmukla twarz i jest niezwykle elegancką propozycją. 

Kontrolowane rozczochranie

Wśród trendów pojawiło się także tzw. kontrolowane rozczochranie. Jest to fryzura przypominająca rozwiane wiatrem włosy. W rzeczywistości jednak często wymaga ona dużo pracy. Rozczesz pasma grzebieniem, a następnie delikatnie rozburz fryzurę palcami. Pilnuj jednak, aby pojedyncze kosmyki nie sterczały brzydko poza fryzurę. Następnie spryskaj wszystko lakierem lub utrwal żelem. Ten wariant to propozycja dla panów o nieco dłuższych pasmach. 

Stylizacja dla każdego

Wciąż nie znalazłeś ulubionego uczesania. Sprawdź katalog modnych cięć. Z pewnością znajdziesz wśród nich fryzurę, która najlepiej pasować będzie do twojego stylu ubierania i typu urody. Być może postawisz na bardzo krótkie cięcie bądź nieco dłuższą propozycję? A może skusisz się na fale lub niesforne loki? Wybór należy do Ciebie! 

 
Młody mężczyzna w czarnych okularach z brodą i zmierzwionymi włosami